Bahadurgarh, Jhajjar, Haryana
GST No. 06ADUPV6041M1ZQ
Approx. Rs 3,00,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Capacity | >3000 kg |
| Usage/Application | Chemical industry |
| Max Temperature | 2500 degree |
| Power Source | Electric |
| Air-Flow Direction | Vertical Down Airflow |
| Material | Stainless Steel |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | AC 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Power | 1.5 kW |
Explore More Products
© GBM Industries. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited