Bahadurgarh, Jhajjar, Haryana
GST No. 06ADUPV6041M1ZQ
Approx. Rs 10,00,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Capacity | 5000 kg |
| Coating | Painted |
| Oven Type | Conveyor oven |
| Temperature | 400 deg. C |
| Brand | GBM |
| Power Source | Electric |
| Air-Flow Direction | Duel Air Flow |
Additional Information:
Approx. Rs 4,50,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Capacity | 3000 kg |
| Brand | GBM |
| Coating | Painted |
| Air-Flow Direction | Duel Air Flow |
| Material | MS |
| Voltage | 280V |
| Usage/Application | Industrial |
Additional Information:
Approx. Rs 5,00,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Capacity | More than 2000 kg |
| Coating | Painted |
| Material | MS |
| Display | Digital |
| Voltage | 280 V |
| Usage/Application | Industrial |
| Power Source | Electric |
| Automation Grade | Automatic |
Explore More Products
© GBM Industries. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited