Bahadurgarh, Jhajjar, Haryana
GST No. 06ADUPV6041M1ZQ
Approx. Rs 25,00,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Brand | GBM |
| Usage/Application | PT Process |
| Voltage | 280V |
| Material | MS |
| Power Source | Electric |
| Phase | 3 |
Approx. Rs 60,00,000 / UnitGet Latest Price
Product Details:| Heating Mode | Electric |
| Automation Grade | Automatic |
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 220 V |
| Brand | GBM |
| Control | PLC Control |
| Frequency | 50 Hz |
Explore More Products
© GBM Industries. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited